C/ Prat de la Riba, 17, 08450 Llinars del Vallès

Telf: 93 841 30 86 // Mòbil/whatsapp: +34 644 72 29 97

Resultats

CAMPIONAT CATALUNYA PER EQUIPS 2011
Quadre aparellaments Llinars “A” Preferent grup II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Punts S/B
1 Cerdanyola Vallès B 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8 205,25
2 Taradell-Centelles 0 1 0 1 0 1 1 0 1 5 165,25
3 Calldetenes 0 0 0 0 0 0 0 0 0,5 0,5 120,5
4 Santcugatenca 1 1 1 1 1 0 1 0,5 1 7,5 233,5
5 Granollers-Canovelles 0 0 1 0 1 0 1 0 1 4 157,75
6 Rubinenca 0 1 1 0 0 0,5 1 1 1 5,5 188,0
7 Maragall 0 0 1 1 1 0,5 1 0 1 5,5 190,25
8 Vic 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 155,75
9 Llinars A 0 1 1 0,5 1 0 1 1 1 6,5 219,75
10 Vall del Tenes 0 0 0,5 0 0 0 0 1 0 1,5 141,5
Ronda Data
1 30/01 Taradell-Centelles 4,5 – 5,5 Llinars A
2 06/02 Llinars A 7,5 – 2,5 Calldetenes
3 13/02 Santcugatenca 5 – 5 Llinars A
4 20/02 Llinars A 8 – 2 Granollers-Canovelles
5 27/02 Rubinenca 5,5 – 4,5 Llinars A
6 06/03 Llinars A 7,5 – 2,5 Maragall
7 13/03 Vic 3,5 – 6,5 Llinars A
8 20/03 Vall del Tenes 3 – 7 Llinars A
9 27/03 Llinars A 4,5 – 5,5 Cerdanyola Vallès B
Quadre aparellaments Llinars “B” Segona grup IV
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Punts S/B
1 Mollet C 1 0,5 0,5 0 1 1 0 0 1 5 132,75
2 SCC Sabadell F 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 45,25
3 Cardedeu 0,5 1 1 0 1 0,5 0 0 1 5 165,5
4 Llinars B 0,5 0 0 0 1 0,5 0 0 1 3 164,0
5 Sant Llorenç 1 1 1 1 1 1 1 1 0,5 8,5 200,0
6 Paretana 0 1 0 0 0 1 1 1 1 5 111,0
7 Terrassa D 0 1 0,5 0,5 0 0 0 0,5 0 2,5 102,0
8 Taradell-Centelles B 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7 143,25
9 Caldes de Montbui 1 1 1 1 0 0 0,5 0 1 5,5 114,0
10 Vall del Tenes C 0 1 0 0 0,5 0 1 0 0 2,5 72,25
Ronda Data
1 30/01 Llinars B 4 – 4 Terrassa D
2 06/02 Taradell-Centelles B 5 – 3 Llinars B
3 13/02 Llinars B 3 – 5 Caldes de Montbui
4 20/02 Mollet C 4 – 4 Llinars B
5 27/02 Llinars B 3,5 – 4,5 SCC Sabadell F
6 06/03 Cardedeu 4,5 – 3,5 Llinars B
7 13/03 Llinars B 7 – 1 Vall del Tenes C
8 20/03 Llinars B 3 – 5 Sant Llorenç
9 27/03 Paretana 1,5 – 6,5 Llinars B
Quadre aparellaments Llinars “C” Segona grup III
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Punts S/B
1 Mollet B 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8 185,25
2 Terrassa E 0 0 0,5 1 0 1 1 0 0 2,5 77,75
3 Castellar B 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7 178,25
4 Llinars C 0 0,5 0 0 0 0,5 1 1 0 3 90,5
5 Montmeló B 0 0 0 1 0 1 1 0 0 3 133,5
6 Cerdanyola Vallès D 1 1 1 1 1 1 1 1 0,5 8,5 183,5
7 SCC Sabadell E 0 1 0 0,5 0 0 1 0 0 2,5 106,25
8 Vacant 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
9 Barberà C 0 1 0 0 1 0 1 1 0 4 130,75
10 Vall del Tenes B 0 1 0 1 1 0,5 1 1 1 6,5 163,0
Ronda Data
1 30/01 Llinars C 4 – 4 SCC Sabadell E
2 06/02 Vacant 0 – 8 Llinars C
3 13/02 Llinars C 4,5 – 3,5 Barberà C
4 20/02 Mollet B 7,5 – 0,5 Llinars C
5 27/02 Llinars C 4 – 4 Terrassa E
6 06/03 Castellar B 6,5 – 1,5 Llinars C
7 13/03 Llinars C 1 – 7 Vall del Tenes B
8 20/03 Llinars C 2 – 6 Montmeló B
9 27/03 Cerdanyola Vallès D 5 – 3 Llinars C
Quadre aparellaments Llinars “D” Tercera grup IV
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Punts S/B
1 Sant Boi Lluçanes C 1 1,5 3 2 4 4 4 2 3 24,5 360,5
2 Tona B 3 2 0 0 4 0,5 4 1 4 18,5 217,0
3 Castellar D 2,5 2 0,5 1 4 3 3 2 4 22 297,75
4 Caldes Montbui B 1 4 3,5 2,5 4 3,5 4 2,5 4 29 428,5
5 Crema 2 4 3 1,5 4 3 4 3,5 4 29 429,5
6 Vacant 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Barad C 0 3,5 0 0,5 1 4 4 0 2 15 152,25
8 Calldetenes C 0 0 1 0 0 4 0 0 0 5 22,0
9 Llinars D 2 3 2 1,5 0,5 4 4 4 3 24 322,5
10 Vall del Tenes D 1 0 0 0 0 4 2 4 1 12 98,5
Ronda Data
1 30/01 Tona B 1 – 3 Llinars D
2 06/02 Llinars D 2 – 2 Castellar D
3 13/02 Caldes Montbui B 2,5 – 1,5 Llinars D
4 20/02 Llinars D 0,5 – 3,5 Crema
5 27/02 Vacant 0 – 4 Llinars D
6 06/03 Llinars D 4 – 0 Barad C
7 13/03 Calldetenes C 0 – 4 Llinars D
8 20/03 Vall del Tenes D 1 – 3 Llinars D
9 27/03 Llinars D 2 – 2 Sant Boi Lluçanes C
Quadre aparellaments Llinars “E” Promoció sub-12 grup 1
1 2 3 4 5 6 7 8 Punts S/B
1 Mollet 4 2 2 1 3 4 4 20 229,0
2 Castellar B 0 1 0 1 0 0 4 6 34,5
3 Joviat 2 3 3 3 3 3 4 20 238,5
4 Les Franqueses 2 4 1 2,5 1 1,5 4 16 162,25
5 Badia 3 3 1 1,5 0 2 4 14,5 152,0
6 Peona i Peo B 1 4 1 3 4 2,5 4 19,5 207,5
7 Llinars E 0 4 1 2,5 2 1,5 4 15 142,25
8 Vacant 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8º
Ronda Data
1 30/01 Castellar B 0 – 4 Llinars E
2 06/02 Llinars E 1 – 3 Joviat
3 13/02 Les Franqueses 1,5 – 2,5 Llinars E
4 20/02 Llinars E 2 – 2 Badia
5 27/02 Peona i Peo B 2,5 – 1,5 Llinars E
6 06/03 Vacant 0 – 4 Llinars E
7 13/03 Llinars E 0 – 4 Mollet