I Torneig escacs Argentona-EscaciMat

Matinal a Argentona i 15 del LLinars desplaçats aquest dissabte 10 de gener,

per escalfar el Comarcal que està a punt a punt de començar.

Òscar Ceruelo 5a plaça de la General amb 6 punts de 8,

Asier Casares 2n en sub-10, Ainhoa Casares 2a de Tram i Laura Toquero 2a sub-8.

Per als més novells bon resultat per en Marc Roig amb 4 punts i 3 punts per en Ot petit.

Felicitats a tots!


Llegiu-ne més...

 

Aquest dissabte Torneig sub16 a Argentona


veure inscrits

 

GERARD AYATS CAMPIÓ del XII Torneig de Reis sub-14 al Campanile


Y nos dieeeee-ron las dieeeez y las once,
las doce y la una y las dos y las tres,
y jugando al ajedrez nos encontró la lunaaaaaa...

Taules? Seguim una miqueta...
l'altre, al cap de 50 jugades... Taules? Seguim una miqueta...
i 50 jugades més de paciència....
I la gent esperant i esperant a que acavèssin la seva partida...

TOTS DOS VOLIEN GUANYAR, DERBI I RIVALITAT ESPORTIVA AL 100%,
 PERO LA REALITAT VA SER LA QUE ERA, TAULES I PER DESEMPAT:
CAMPIÓ EN GERARD AYATS, 2N EN PAU TOQUERO I TERCER EN MARC GARCIA DEL M. DE REI.

LA RESTA DELS NOSTRES JUGADORS fins a 18: Sergi Prats, Sergio Gómez, David Company, Quim Ayats, Aramí Lobo, Núria Panadés, Laura Toquero, Marc Roig, Miquel Company, Judit Gómez, Laia Las Heras, Mª Glòria Panadés, Ot Petit, Núria Bonamusa, i Inuk Solanas i Iu Petit.

GRAN FESTA DE REIS I REGALS PER A TOTHOM, BERENAR I TAMBÉ ALGUN SORTEIG I EN FAVOR DE LA LAURA TOQUERO QUE ES VA ENDUR UN BILLAR.

 

Asier Casares Tercer a Santa Eugènia

Asier Casares Tercer en el I Campionat Infantil de Santa Eugènia després de guanyar l'ultima partida a la seva germana que ha quedat Primera Fèmina, avui 2 de gener de 2015.

Laura Toquero, Judit Gómez, Sergio Gómez i Aramí Lobo completen l'expedició a Santa Eugènia.

Darrera actualització ( diumenge, 4 de gener de 2015 14:31 )

 

Pau Toquero CAMPIÓ al 5è Torneig Nadalenc

Pau Toquero CAMPIÓ del Torneig Nadalenc al Gerunda aquest passat 27 i 28 de desembre

Gabi Vacas TERCER classificat de la General i Asier Casares 2n sub-8

Completen l'expedició dels 7 magnífics l'Ainhoa Casares, Núria Bonamusa,

 Aramí Lobo i Laura Toquero

Crònica al següent enllaç: www.escacsgerunda.cat/gerunda/

FELICITATS A TOTS!


Darrera actualització ( dimarts, 30 de desembre de 2014 19:41 )

 

<< Inicia < Anterior 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Següent > Final >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Els nostres Sponsors
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5
Vídeo 10 Aniversari
Gerard A. Campió Espanya cadet 2017
T. Llinars-França-Andorra
Reconeixement 2017
Reconeixement 2016
Els Matins de Tv3
Problema del dia